Miasto Dąbrowa Górnicza | |
Teryt: | 246501 |
Statystyka | |
Liczba mieszkańców: | 122839 |
Statystyka w wyborach | |
Liczba wyborców: | 102930 |
Liczba obwodów: | 67 |
Miasto Dąbrowa Górnicza | |
Teryt: | 246501 |
Statystyka | |
Liczba mieszkańców: | 122839 |
Statystyka w wyborach | |
Liczba wyborców: | 102930 |
Liczba obwodów: | 67 |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
1 | V LO, ul. Czapińskiego 8 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Barbary, Cicha, Czapińskiego, Dekerta, Dębowa, Hutnika, Jaworowa, Kondratowicza, Legionów Polskich (stare budownictwo) oraz bloki nr 40, 42, 44, 46, Piwowara, Pola, Pułaskiego, Rejtana, Starościńska, Starzyńskiego, Sucha, Szkolna, Wigury, Wolska, Zdrowa, Ziemna, Żwirki |
Obwodowa komisja wyborcza nr 1 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Anna Ornat | Przewodniczący komisji |
Kornel Dybich | Zastępca przewodniczącego komisji |
Olga Anna Glanowska | Członek komisji |
Grzegorz Michał Gleń | Członek komisji |
Maria Urszula Kasztelan | Członek komisji |
Marek Andrzej Kierkowski | Członek komisji |
Ewelina Małgorzata Radomska | Członek komisji |
Agnieszka Anna Zarzycka | Członek komisji |
Katarzyna Alicja Zasucha | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
2 | Szkoła Podstawowa NR 3, ul. Mireckiego 1 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Chopina nr: 1, 3, 5, 7, 9, 10, 14, 16, 16a, 16b, 30a, 68, 70, Mireckiego, Perla, Siemońska |
Obwodowa komisja wyborcza nr 2 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Marek Mirosław Bartosiewicz | Przewodniczący komisji |
Marek Andrzej Sierpiński | Zastępca przewodniczącego komisji |
Beata Anna Bieniek | Członek komisji |
Lidia Kazimiera Cichońska | Członek komisji |
Emilia Laska | Członek komisji |
Katarzyna Madej | Członek komisji |
Damian Słowik | Członek komisji |
Adrian Zdzisław Zagrodzki | Członek komisji |
Ewa Żemańska | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
3 | Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Jaworowa 6 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Osiedle Mydlice: Ulica: Legionów Polskich nr: 117 - 125 i nr: 133 - 141 |
Obwodowa komisja wyborcza nr 3 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Sylwia Irena Kijowska | Przewodniczący komisji |
Lucyna Danuta Cieślik | Zastępca przewodniczącego komisji |
Maria Dors | Członek komisji |
Aneta Monika Jaskólska | Członek komisji |
Justyna Kadaj | Członek komisji |
Katarzyna Jolanta Kalinowska | Członek komisji |
Tomasz Michał Postrach | Członek komisji |
Bożena Halina Skabek | Członek komisji |
Bożena Staniec | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
4 | Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Jaworowa 6 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Osiedle Mydlice: Ulice: Legionów Polskich nr: 143 - 149, Ludowa nr 1, 3, 5, 6, 9, 11 |
Obwodowa komisja wyborcza nr 4 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Edyta Elżbieta Pisarska | Przewodniczący komisji |
Piotr Siudyka | Zastępca przewodniczącego komisji |
Zofia Czabara | Członek komisji |
Krystyna Król | Członek komisji |
Łukasz Krzysztof Parzniewski | Członek komisji |
Agnieszka Anna Pasich | Członek komisji |
Bożena Podsiadło | Członek komisji |
Paulina Marzena Sala | Członek komisji |
Agnieszka Anna Sienkiewcz | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
5 | ADM Nr 2 SM "Lokator", ul. Jaworowa 2 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Osiedle Mydlice: Ulica: Legionów Polskich nr: 95 - 115 i nr: 127 - 131 |
Obwodowa komisja wyborcza nr 5 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Krzysztof Mirosław Bargieła | Przewodniczący komisji |
Aleksandra Nowak | Zastępca przewodniczącego komisji |
Ewa Michalina Bargieła | Członek komisji |
Maciej Mariusz Gacka | Członek komisji |
Anna Maria Klich | Członek komisji |
Patrycja Kubik | Członek komisji |
Adam Molisak | Członek komisji |
Alicja Agnieszka Podsiadło | Członek komisji |
Stanisław Zbigniew Żurek | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
6 | Klub "Krąg", ul. Ludowa 19A , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Osiedle Mydlice: Ulice: Dąbskiego, Ludowa nr: 17 - 25 |
Obwodowa komisja wyborcza nr 6 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Justyna Magdalena Swędział | Przewodniczący komisji |
Edward Krawczyk | Zastępca przewodniczącego komisji |
Hanna Błaszkiewicz | Członek komisji |
Agata Cieśla | Członek komisji |
Mariola Juszcze | Członek komisji |
Zofia Ewa Stryjniak | Członek komisji |
Konrad Wilczyński | Członek komisji |
Jan Mirosław Wyrąbkiewicz | Członek komisji |
Renata Edyta Zaworska | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
7 | Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Mireckiego 1 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Łukasińskiego, Okrzei, Szpitalna, Wiejska |
Obwodowa komisja wyborcza nr 7 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Piotr Marek Kłodawski | Przewodniczący komisji |
Roksana Kamizela | Zastępca przewodniczącego komisji |
Marta Domagała | Członek komisji |
Mariola Ewa Jamrocha | Członek komisji |
Aleksandra Małgorzata Krajewska | Członek komisji |
Dagmara Kurlej | Członek komisji |
Patrycja Jadwiga Łuj | Członek komisji |
Dorota Olszewska | Członek komisji |
Adam Lech Wyrąbkiewicz | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
8 | Zespół Szkół Sportowych, ul. Chopina 34 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Tak | Nie | Ulice: Struga, Dąbrowskiego nr: 1 - 24, |
Obwodowa komisja wyborcza nr 8 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Kamila Gabriela Sładek | Przewodniczący komisji |
Edward Jan Zieliński | Zastępca przewodniczącego komisji |
Marcin Albert Bańcerek | Członek komisji |
Kamil Konrad Dębski | Członek komisji |
Andrzej Latosik | Członek komisji |
Elżbieta Paluch-Dudek | Członek komisji |
Elżbieta Danuta Solarz | Członek komisji |
Piotr Dawid Stępień | Członek komisji |
Mirosław Marek Zawisza | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
9 | Zespół Szkół Sportowych, ul. Chopina 34 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Tak | Nie | Ulice: Dąbrowskiego nr: 25 - 44, Chopina 32 |
Obwodowa komisja wyborcza nr 9 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Czesława Wróblewska | Przewodniczący komisji |
Piotr Wyrozumski | Zastępca przewodniczącego komisji |
Sylwia Chałuda | Członek komisji |
Przemysław Piotr Kępiński | Członek komisji |
Katarzyna Kubańska | Członek komisji |
Błażej Jerzy Nawłoka | Członek komisji |
Jowita Niedopytalska | Członek komisji |
Anna Aleksandra Stryjniak | Członek komisji |
Elżbieta Renata Żuchowicz | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
10 | Zespół Szkół Sportowych, ul. Chopina 34 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Tak | Tak | Ulice: Sienkiewicza, Żeromskiego |
Obwodowa komisja wyborcza nr 10 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Daria Cichecka | Przewodniczący komisji |
Mirosława Gulcz | Zastępca przewodniczącego komisji |
Marta Gałka | Członek komisji |
Malwina Klaudia Gromek | Członek komisji |
Jolanta Kępińska | Członek komisji |
Paweł Łukasz Klich | Członek komisji |
Anna Zofia Sojka | Członek komisji |
Mateusz Robert Szymczak | Członek komisji |
Monika Danuta Żuchowicz | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
11 | Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej, ul. 3 Maja 30 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Tak | Nie | Ulice: Kadena Bandrowskiego, Paryska, 3 Maja |
Obwodowa komisja wyborcza nr 11 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Bożena Iwona Jakubek | Przewodniczący komisji |
Marcin Saltarski | Zastępca przewodniczącego komisji |
Anna Teresa Kokosza | Członek komisji |
Janina Liszka | Członek komisji |
Marcin Szymon Rutkowski | Członek komisji |
Barbara Agata Trela | Członek komisji |
Iwona Wilk | Członek komisji |
Michał Jan Wojtyś | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
12 | II LO, ul. Górnicza 17 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Dojazdowa, Górnicza, Kościuszki nr: 25 - 60 |
Obwodowa komisja wyborcza nr 12 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Ewelina Joanna Kuchta | Przewodniczący komisji |
Aleksandra Skakuj | Zastępca przewodniczącego komisji |
Marek Jacek Fortuna | Członek komisji |
Magdalena Anna Frejowska | Członek komisji |
Ilona Maria Jakubaszek | Członek komisji |
Katarzyna Sylwia Nanuś | Członek komisji |
Wioletta Mariola Siewiorek | Członek komisji |
Sławomir Włodarczyk | Członek komisji |
Anna Krystyna Zobek | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
13 | Szpital Specjalistyczny im.Sz.Starkiewicza, ul. Szpitalna 13 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Szpital | Nie | Nie | Szpital Specjalistyczny im.Sz.Starkiewicza |
Obwodowa komisja wyborcza nr 13 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Zygmunt Marian Miernik | Przewodniczący komisji |
Zofia Teresa Pasich | Zastępca przewodniczącego komisji |
Martyna Chabowska | Członek komisji |
Iwona Chołaj | Członek komisji |
Marta Joanna Majos | Członek komisji |
Paulina Barbara Mroczek | Członek komisji |
Katarzyna Karolina Mrówka | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
14 | Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górników Redenu 4 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Jana III Sobieskiego, Kościuszki nr: 1 - 24, Przybylaka |
Obwodowa komisja wyborcza nr 14 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Bruno Franciszek Oczkowicz | Przewodniczący komisji |
Zbigniew Andrzej Mucha | Zastępca przewodniczącego komisji |
Marta Chajdas | Członek komisji |
Mariusz Stanisław Kijak | Członek komisji |
Renata Kokosza | Członek komisji |
Paulina Anna Rembielak | Członek komisji |
Weronika Anna Turczyn | Członek komisji |
Aleksandra Zygmunt | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
15 | Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górników Redenu 4 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Księdza Augustynika, Górników Redenu, Konopnickiej nr: 1 - 21 i nr: 2 - 40, 40a, 40b, 40c, Królowej Jadwigi nr: 6 - 6b, Skibińskiego |
Obwodowa komisja wyborcza nr 15 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Grzegorz Szczepanek | Przewodniczący komisji |
Bożena Irena Górka | Zastępca przewodniczącego komisji |
Wiesława Brzózka | Członek komisji |
Grzegorz Władysław Chochorowski | Członek komisji |
Janusz Stefan Flak | Członek komisji |
Patryk Damian Krupa | Członek komisji |
Halina Janina Kulik | Członek komisji |
Olga Łakomik | Członek komisji |
Małgorzata Łubek | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
16 | Gimnazjum Nr 1, ul. Królowej Jadwigi 11 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Tak | Nie | Ulice: Cieplaka, Kołłątaja, Królowej Jadwigi nr: 1 - 17a, 21, 21a, 21b, 21c, 21d, 26, 28, Orzeszkowej, Traugutta |
Obwodowa komisja wyborcza nr 16 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Kacper Karol Zając | Przewodniczący komisji |
Ireneusz Piotr Słomka | Zastępca przewodniczącego komisji |
Małgorzata Bąk | Członek komisji |
Mateusz Buda | Członek komisji |
Małgorzata Chowaniec | Członek komisji |
Wiesława Dzienniak | Członek komisji |
Michał Lech Krynke | Członek komisji |
Agnieszka Maria Misiek | Członek komisji |
Małgorzata Sylwia Rzewnicka | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
17 | Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Adamieckiego 12 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Osiedle Adamieckiego: Ulica: Adamieckiego |
Obwodowa komisja wyborcza nr 17 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Rafał Grzegorz Lisowski | Przewodniczący komisji |
Maria Chmielewska | Zastępca przewodniczącego komisji |
Adam Ryszard Filipek | Członek komisji |
Kamila Alicja Gawron | Członek komisji |
Stanisław Jaworski | Członek komisji |
Tadeusz Marian Kasprzyk | Członek komisji |
Jadwiga Marianna Krynke | Członek komisji |
Zofia Kubińska | Członek komisji |
Marcin Jarosław Nowiński | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
18 | Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Adamieckiego 12 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulica: 1 Maja nr: 42, 42a, 44, 44a, 46, 50, 52, 54 |
Obwodowa komisja wyborcza nr 18 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Stanisław Sokoliński | Przewodniczący komisji |
Teresa Barbara Czubasiewicz | Zastępca przewodniczącego komisji |
Dariusz Jamrozy | Członek komisji |
Joanna Maria Kamińska | Członek komisji |
Anna Barbara Malara-Brzeska | Członek komisji |
Anna Katarzyna Nowak | Członek komisji |
Paweł Raab | Członek komisji |
Artur Marek Tuleta | Członek komisji |
Henryka Wesołowska | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
19 | Zespół Szkół Muzycznych, ul. Wojska Polskiego 52 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Królowej Jadwigi nr: 34 - 56, 1 Maja nr: 28, 28a, 30, 32, 33, 34, 35, 36a, 38, 39, 39a, 40a, 41, 41a, 45, 47, 48, 49, 51, 56, 61, 63, 65, Starocmentarna, Wojska Polskiego |
Obwodowa komisja wyborcza nr 19 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Jerzy Topkin | Przewodniczący komisji |
Iwona Kielesińska | Zastępca przewodniczącego komisji |
Aleksandra Karolina Gregorczuk | Członek komisji |
Sebastian Jan Jurczak | Członek komisji |
Agnieszka Anna Kordel | Członek komisji |
Paweł Marcin Mirosław | Członek komisji |
Wanda Krystyna Molicka | Członek komisji |
Agata Martyna Przywarka | Członek komisji |
Magdalena Skubij | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
20 | I LO, ul. Kopernika 40 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Kolejowa, Kopernika, 1 Maja nr: 1 - 22, Nowa, Reymonta, Spokojna, Stara, Wąska, Wierzbowa |
Obwodowa komisja wyborcza nr 20 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Szymon Aleksander Matylewicz | Przewodniczący komisji |
Renata Maria Turczyn | Zastępca przewodniczącego komisji |
Sylwia Ewa Boroń | Członek komisji |
Sara Iwona Duda | Członek komisji |
Bartosz Grzegorz Kuśpiel | Członek komisji |
Marcin Stanisław Kwiecień | Członek komisji |
Ryszarda Elżbieta Mistela | Członek komisji |
Anna Starczynowska | Członek komisji |
Dagna Bogna Żmijewska | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
21 | Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Krasińskiego 34 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Bobrowa, Harcerska, Poleśna, Południowa, Poprzeczna, Różana, Staszica, Świerkowa, Szklana, Tuwima, Uthkego, Wschodnia, Zagórska, Zgoda, Ziemby. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 21 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Józef Kowalski | Przewodniczący komisji |
Marcin Artur Czapla | Zastępca przewodniczącego komisji |
Katarzyna Małgorzata Boroń | Członek komisji |
Małgorzata Jaszczura | Członek komisji |
Emilia Marta Kluk | Członek komisji |
Hanna Kozłowska | Członek komisji |
Joanna Krystyna Laskowska | Członek komisji |
Dorota Męcik | Członek komisji |
Lidia Dorota Podskoczy | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
22 | Przedszkole Nr 6, ul. Robotnicza 33 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Duboisa, Krzynówki, Letnia, Limanowskiego, Marianki, Pękalskich, Powstańców, Ratanice, Robotnicza, Unruga, Zielona. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 22 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Marian Józef Bartos | Przewodniczący komisji |
Sylwia Elżbieta Biała | Zastępca przewodniczącego komisji |
Iwona Ewa Adamczyk | Członek komisji |
Michalina Blanka Bigaj | Członek komisji |
Rafał Rajmund Błaszczyk | Członek komisji |
Ilona Migalska | Członek komisji |
Anna Katarzyna Nowak | Członek komisji |
Genowefa Tatarczuk | Członek komisji |
Roksana Tometczak | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
23 | Zespół Szkół Nr 4, ul. Łęknice 35 , Dąbrowa Górnicza 41-303 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulica: Topolowa |
Obwodowa komisja wyborcza nr 23 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Krzysztof Klimczak | Przewodniczący komisji |
Marzena Joanna Janus | Zastępca przewodniczącego komisji |
Anita Bałdys | Członek komisji |
Beata Borecka-Rozmus | Członek komisji |
Bożena Teresa Brzostowska | Członek komisji |
Beata Kryś | Członek komisji |
Magdalena Karolina Rabsztyn | Członek komisji |
Krystyna Katarzyna Sarno | Członek komisji |
Wioleta Emilia Stolarczyk-Glaba | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
24 | Zespół Szkół Nr 4, ul. Łęknice 35 , Dąbrowa Górnicza 41-303 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Bohomolca, Bukowa, Ciasna, Dembowskiego, Dziewiąty, Furmana, Gałczyńskiego, Głowackiego, Granitowa, Grunwaldzka, Hibnera, Kilińskiego, Klonowa, Kochanowskiego, Łęknice, Marchlewskiego, Modrzewskiego, Napierskiego, Niemcewicza, Padarewskiego, Piaskowa, Podłęknicka, Pogodna, Przodowników, Północna, Reja, Sawickiej, Stalowa, Średnia, Urbańskiego, Wesoła, Wróblewskiego, Zapolskiej, Zuchów. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 24 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Magdalena Anna Klimczak | Przewodniczący komisji |
Agnieszka Małgorzata Macuga-Stasiorowska | Zastępca przewodniczącego komisji |
Damian Glaba | Członek komisji |
Monika Joanna Jach | Członek komisji |
Katarzyna Anna Jankowska | Członek komisji |
Dorota Zofia Krajewska | Członek komisji |
Ewa Król | Członek komisji |
Barbara Aniela Sieklicka | Członek komisji |
Agnieszka Stasiak | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
25 | Zespół Szkół Nr 1, ul. Konopnickiej 56 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Adamskiego, Asnyka, Cupiała, Długosza, Dolna, Dudkiewicza, Graniczna nr: 46 - 127, Hempla, Janowska, Kasprowicza, Konopnickiej nr: 42 - 136 i nr: 23 - 69, Korzeniec, Łącząca, Malinowe Górki, Narodowa, Odrodzenia, Olszowa, Siewierska, Skalskiego, Śliwińskiego, Wspólna. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 25 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Tomasz Józef Sarwa | Przewodniczący komisji |
Katarzyna Grażyna Miernik-Kuban | Zastępca przewodniczącego komisji |
Anna Czupryna | Członek komisji |
Michał Marcin Pańczyk | Członek komisji |
Ewa Sabina Paśnik | Członek komisji |
Edyta Stefania Skowron | Członek komisji |
Sandra Bogusława Turczyńska | Członek komisji |
Edyta Wieczorek | Członek komisji |
Ryszard Ludwik Żabicki | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
26 | Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza, ul. Jasna 29 , Dąbrowa Górnicza 41-303 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Jasna, Parkowa, Jasińskiego, Zakątek, Zakładowa. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 26 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Roman Mariusz Makuch | Przewodniczący komisji |
Izabella Skrobek | Zastępca przewodniczącego komisji |
Paweł Grzegorz Fronczek | Członek komisji |
Kamila Małgorzata Kieca | Członek komisji |
Natalia Gabriela Leszczyńska | Członek komisji |
Marlena Zofia Parzniewska | Członek komisji |
Aneta Bożena Piątkowska | Członek komisji |
Monika Zielińska | Członek komisji |
Anna Maria Żarnowiecka | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
27 | Klub "Helikon", ul. Wojska Polskiego 26 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulica: Korczaka |
Obwodowa komisja wyborcza nr 27 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Marta Zielińska-Tatar | Przewodniczący komisji |
Sylwia Bożena Ząbek | Zastępca przewodniczącego komisji |
Anna Cieślak | Członek komisji |
Marcin Dziubek | Członek komisji |
Grażyna Olender | Członek komisji |
Ewa Magdalena Sierakowska | Członek komisji |
Karolina Róża Skorus | Członek komisji |
Bartosz Ireneusz Szewczyk | Członek komisji |
Natalia Patrycja Tokarska | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
28 | Zespół Szkół Ekonomicznych, Aleja Piłsudskiego 5 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Aleja Piłsudskiego nr 5, Aleja Zagłębia Dąbrowskiego, Graniczna nr: 5, 11, 13, 15, 17, 32, 38, 38a, 45, Konarskiego, Kraszewskiego, Królowej Jadwigi nr: 25, 27, 29, 31, Łańcuckiego, 9 Maja, Mała, Plater, Poniatowskiego, Prosta, Równa, Sztygarska, Twarda, Żytnia. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 28 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Izabela Magdalena Skalska | Przewodniczący komisji |
Jadwiga Szelka | Zastępca przewodniczącego komisji |
Beata Helena Bargieł | Członek komisji |
Mariola Ewa Gzel | Członek komisji |
Monika Jadwiga Krzyszkowska | Członek komisji |
Dorota Józefa Kuzimska | Członek komisji |
Mariusz Stefaniak | Członek komisji |
Sylwia Joanna Woźniczko | Członek komisji |
Renata Henryka Zięba | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
29 | Zespół Szkół Ekonomicznych, Aleja Piłsudskiego 5 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Aleja Piłsudskiego nr: 6, 8, 12, 14, 16, 18, 18a, Buczka, Długa, Krótka, Kruczkowskiego, Leśna, 11 Listopada, Nowocmentarna |
Obwodowa komisja wyborcza nr 29 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Zbigniew Kazimierz Nowak | Przewodniczący komisji |
Magdalena Barbara Piotrowska | Zastępca przewodniczącego komisji |
Sławomir Andrzej Derduła | Członek komisji |
Joanna Graboń | Członek komisji |
Martyna Kolczyńska | Członek komisji |
Przemysław Aleksander Krzyszkowski | Członek komisji |
Karolina Natalia Mróz | Członek komisji |
Paulina Beata Wierzbicka | Członek komisji |
Tomasz Woźniak | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
30 | Gimnazjum Nr 4, ul. Wyspiańskiego 1 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Majakowskiego, Norwida, Partyzantów, Spółdzielcza, Wyspiańskiego. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 30 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Gabriela Natalia Nowacka-Nowak | Przewodniczący komisji |
Olga Agnieszka Kwiecień | Zastępca przewodniczącego komisji |
Krystyna Chećko | Członek komisji |
Aneta Anna Ficner | Członek komisji |
Gabriela Beata Godzic | Członek komisji |
Angelika Irena Justyniarska | Członek komisji |
Iwona Koziak | Członek komisji |
Bożena Czesława Polak | Członek komisji |
Barbara Agnieszka Szyndler | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
31 | Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Krasińskiego 34 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulica: Mickiewicza. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 31 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Zbigniew Kwiatkowski | Przewodniczący komisji |
Justyna Renata Woźniak | Zastępca przewodniczącego komisji |
Ewa Gawron | Członek komisji |
Aneta Maria Kaczmarek | Członek komisji |
Danuta Kowalska | Członek komisji |
Janina Zofia Kulińska | Członek komisji |
Magdalena Papaj | Członek komisji |
Karolina Halina Wiśniewska | Członek komisji |
Paulina Maria Wróblewska | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
32 | Przedszkole nr 11, ul. Krasińskiego 35 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Krasińskiego, Słowackiego. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 32 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Pola Anna Piątek | Przewodniczący komisji |
Katarzyna Hojnacka | Zastępca przewodniczącego komisji |
Monika Katarzyna Cichecka | Członek komisji |
Małgorzata Agnieszka Czapla | Członek komisji |
Teresa Anna Kuzior | Członek komisji |
Karolina Kwiatkowska | Członek komisji |
Ewa Misiarz | Członek komisji |
Adrian Adam Tatarowski | Członek komisji |
Żaneta Paulina Zielonka | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
33 | Dom Pomocy Społecznej, ul. Norwida 1 , Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza | Zakład pomocy społecznej | Nie | Nie | Dom Pomocy Społecznej |
Obwodowa komisja wyborcza nr 33 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Kazimierz Władysław Kopeć | Przewodniczący komisji |
Tomasz Glaba | Zastępca przewodniczącego komisji |
Mirosława Janina Golec | Członek komisji |
Władysława Malciak | Członek komisji |
Jadwiga Maria Pazera | Członek komisji |
Magdalena Sonik | Członek komisji |
Zbigniew Marek Szczepanik | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
34 | Zespół Szkół Nr 2, Aleja Piłsudskiego 24 , Dąbrowa Górnicza 41-303 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Osiedle Sikorskiego: Ulica: Aleja Piłsudskiego nr: 20, 22, 24, 30, 32. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 34 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Anna Bożena Bączak | Przewodniczący komisji |
Daniel Karol Duchnowski | Zastępca przewodniczącego komisji |
Justyna Jędrzejek | Członek komisji |
Anna Majcherczyk | Członek komisji |
Mirosława Maria Marzec | Członek komisji |
Rafał Mateusz Nocuń | Członek komisji |
Ewa Katarzyna Przybylska | Członek komisji |
Gabriela Beata Pupkiewicz | Członek komisji |
Dorota Sekita | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
35 | Zespół Szkół Nr 2, Aleja Piłsudskiego 24 , Dąbrowa Górnicza 41-303 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Osiedle Sikorskiego: Ulica: Aleja Piłsudskiego nr 34 |
Obwodowa komisja wyborcza nr 35 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Grażyna Jaszewska | Przewodniczący komisji |
Marta Tarapacz | Zastępca przewodniczącego komisji |
Paulina Maria Bączak | Członek komisji |
Ewa Mariola Grun | Członek komisji |
Teresa Danuta Janicka | Członek komisji |
Rafał Marcin Kasperek | Członek komisji |
Michał Grzegorz Kuliński | Członek komisji |
Anita Katarzyna Seremak | Członek komisji |
Piotr Trzmieliński | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
36 | Zespół Szkół Nr 2, Aleja Piłsudskiego 24 , Dąbrowa Górnicza 41-303 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Osiedle Sikorskiego: Ulica: Aleja Piłsudskiego nr 36 |
Obwodowa komisja wyborcza nr 36 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Bartłomiej Chećko | Przewodniczący komisji |
Bogusława Anna Rauk | Zastępca przewodniczącego komisji |
Monika Małgorzata Koper-Bulica | Członek komisji |
Karolina Koźbiał | Członek komisji |
Agata Anna Kyrcz | Członek komisji |
Małgorzata Mucha | Członek komisji |
Marzena Agnieszka Orłowska | Członek komisji |
Edyta Perzanowska-Zygiert | Członek komisji |
Joanna Woch | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
37 | Zespół Szkół Nr 3, ul. Morcinka , Dąbrowa Górnicza 41-303 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Osiedle Morcinka: Ulica: Morcinka |
Obwodowa komisja wyborcza nr 37 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Izabela Zofia Romańska-Marzec | Przewodniczący komisji |
Krzysztof Witold Dudajek | Zastępca przewodniczącego komisji |
Marcin Krzysztof Demczyszak | Członek komisji |
Iwona Duchnowska | Członek komisji |
Artur Piotr Kapuściński | Członek komisji |
Zuzanna Kucharska | Członek komisji |
Ewa Antonina Molicka | Członek komisji |
Eliza Mucha | Członek komisji |
Violetta Zawadzka | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
38 | Zespół Szkół Nr 3, ul. Morcinka , Dąbrowa Górnicza 41-303 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Osiedle Morcinka; Ulica: Tysiąclecia nr: 4, 6, 8, 10, 12 |
Obwodowa komisja wyborcza nr 38 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Aneta Kulisa | Przewodniczący komisji |
Piotr Kołdon | Zastępca przewodniczącego komisji |
Zdzisław Henryk Adamski | Członek komisji |
Sylwia Renata Barańska | Członek komisji |
Justyna Edyta Dziadosz | Członek komisji |
Włodzimierz Kalinowski | Członek komisji |
Urszula Nowacka | Członek komisji |
Katarzyna Ewa Stępień-Kapuścińska | Członek komisji |
Aneta Czesława Wodnicka | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
39 | Przedszkole Nr 14, ul. Tysiąclecia 25A , Dąbrowa Górnicza 41-303 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Podlesie, Tysiąclecia nr: 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 oraz budynki prywatne |
Obwodowa komisja wyborcza nr 39 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Zenon Gręda | Przewodniczący komisji |
Elżbieta Janina Rozmaity | Zastępca przewodniczącego komisji |
Jolanta Magdalena Bieńkowska | Członek komisji |
Antoni Kazimierz Drozd | Członek komisji |
Anna Wiesława Janik | Członek komisji |
Katarzyna Kazimiera Kuna | Członek komisji |
Edyta Marchewka | Członek komisji |
Anna Małgorzata Słaboń | Członek komisji |
Barbara Świątek | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
40 | Klub "Unikat", ul. Kasprzaka 46 , Dąbrowa Górnicza 41-303 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulica: Kasprzaka nr: 30, 34, 38, 38a, 40a, 56, 58, 60, 62, 64. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 40 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Sebastian Jan Kuna | Przewodniczący komisji |
Daria Anna Skotniczy | Zastępca przewodniczącego komisji |
Joanna Konopka | Członek komisji |
Anna Irena Lubasz | Członek komisji |
Zbigniew Piątek | Członek komisji |
Ewa Maria Rusin | Członek komisji |
Marta Monika Snochowska | Członek komisji |
Jadwiga Sopek | Członek komisji |
Stanisława Zewert | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
41 | Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Tysiąclecia 25 , Dąbrowa Górnicza 41-303 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Kasprzaka nr: 18, 20, 22, Kosmonautów nr: 1, 3, 5, 7, 9. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 41 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Iwona Monika Szewczyk | Przewodniczący komisji |
Łukasz Dariusz Masina | Zastępca przewodniczącego komisji |
Radosław Będkowski | Członek komisji |
Mateusz Chabowski | Członek komisji |
Renata Ewa Gręda | Członek komisji |
Agnieszka Ewa Jachimowska | Członek komisji |
Wiesława Kubiczek | Członek komisji |
Karolina Agnieszka Sieradzka | Członek komisji |
Halina Stolarczyk | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
42 | Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Tysiąclecia 25 , Dąbrowa Górnicza 41-303 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulica: Kasprzaka nr: 24, 28, 32, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 42 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Michał Marek Dratwiński | Przewodniczący komisji |
Monika Anna Kowalczyk | Zastępca przewodniczącego komisji |
Mariusz Grzegorz Bernaś | Członek komisji |
Maria Drozd | Członek komisji |
Jadwiga Janowska | Członek komisji |
Teresa Maria Porzeżyńska | Członek komisji |
Maria Grażyna Sieradzka | Członek komisji |
Justyna Ewa Snochowska | Członek komisji |
Magdalena Marta Śmigalska | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
43 | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych, ul. Wybickiego 1 , Dąbrowa Górnicza 41-303 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Tak | Nie | Ulice: Krasickiego, Kwiatkowskiego, Szenwalda, Wybickiego. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 43 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Violetta Trzcina | Przewodniczący komisji |
Agnieszka Elżbieta Ciastoń | Zastępca przewodniczącego komisji |
Mariusz Stanisław Adamczyk | Członek komisji |
Patryk Sławomir Białas | Członek komisji |
Alina Kępa | Członek komisji |
Andrzej Kazimierz Krzeszowski | Członek komisji |
Tomasz Kubiczek | Członek komisji |
Aneta Maria Maciąg | Członek komisji |
Aneta Katarzyna Samul | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
44 | Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Prusa 3 , Dąbrowa Górnicza 41-303 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Folwarczna, III Powstania Śląskiego, Szulc, Wodna. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 44 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Katarzyna Pawełek | Przewodniczący komisji |
Katarzyna Cieślak | Zastępca przewodniczącego komisji |
Ewa Lidia Bijak | Członek komisji |
Alicja Kapuściarek | Członek komisji |
Bożena Kępa | Członek komisji |
Marta Aleksandra Kika | Członek komisji |
Krystyna Libura | Członek komisji |
Andrzej Skowroński | Członek komisji |
Jacek Paweł Zommer | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
45 | Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Prusa 3 , Dąbrowa Górnicza 41-303 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Bema, Dzieci Wrześni, Komuny Paryskiej, Prusa, Tysiąclecia nr: 1, 3, 5, 7, 9, 11. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 45 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Teresa Józefa Matyjasik | Przewodniczący komisji |
Leonard Maciej Górski | Zastępca przewodniczącego komisji |
Teresa Haba | Członek komisji |
Grażyna Lewicka | Członek komisji |
Monika Magdalena Michalak | Członek komisji |
Grażyna Misiarek | Członek komisji |
Maria Pakos | Członek komisji |
Mateusz Skowroński | Członek komisji |
Marta Wroniszewska-Lech | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
46 | Szkoła Podstawowa Nr 18, Aleja Piłsudskiego 73 , Dąbrowa Górnicza 41-303 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Aleja Piłsudskiego nr: 73 - 85, Cedlera nr: 14 - 26. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 46 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Łukasz Rafał Ciastoń | Przewodniczący komisji |
Monika Stanisława Pala | Zastępca przewodniczącego komisji |
Damian Michał Bugański | Członek komisji |
Michał Gryń | Członek komisji |
Anna Edyta Krajewska | Członek komisji |
Aleksander Majewski | Członek komisji |
Katarzyna Joanna Marzec | Członek komisji |
Monika Skoczylas | Członek komisji |
Violetta Terlecka | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
47 | Szkoła Podstawowa Nr 18, Aleja Piłsudskiego 73 , Dąbrowa Górnicza 41-303 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Cedlera nr: 1 - 13, Spisaka, Tierieszkowej. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 47 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Agata Skoczylas | Przewodniczący komisji |
Ignacy Józef Krzemiński | Zastępca przewodniczącego komisji |
Wanda Jop | Członek komisji |
Ewa Danuta Kachniarz | Członek komisji |
Ewelina Łonak | Członek komisji |
Dorota Moczulska-Szwej | Członek komisji |
Maria Pala | Członek komisji |
Grażyna Świerczyńska | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
48 | Szkoła Podstawowa Nr 11, Aleja Piłsudskiego 103 , Dąbrowa Górnicza 41-303 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Aleja Piłsudskiego nr:52, 56, 70, 91, 93, 95, 97, 99, 105, 107, 109, 113, 117, Brzozowa, Gwardii Ludowej, Kościelna, Laski, Łączna, Piecucha, Pogoria, Sadowa, Swobodna, Toruńska, Tworzeń, Wczasowa, Zaplecze, Żeglarska. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 48 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Marzanna Dziura | Przewodniczący komisji |
Agnieszka Ewa Szeremeta | Zastępca przewodniczącego komisji |
Anna Kazimiera Błaszkiewicz | Członek komisji |
Monika Agata Gorgoń | Członek komisji |
Danuta Himner | Członek komisji |
Magdalena Kowalczyk | Członek komisji |
Magdalena Piątek | Członek komisji |
Magdalena Pytlik | Członek komisji |
Kinga Barbara Sierocińska-Grzyb | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
49 | Zespół Szkół Plastycznych, ul. Kosmonautów 8 , Dąbrowa Górnicza 41-303 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Aleja Piłsudskiego nr: 31, 33, 44, 46, Bratków, Działki, Jaskrów, Kasprzaka nr: 2 - 14, Kosmonautów nr: 4, 6, 8, Siedmiu Szewców, Storczyków. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 49 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Agata Magdalena Molenda | Przewodniczący komisji |
Karolina Bujak | Zastępca przewodniczącego komisji |
Marcin Gacki | Członek komisji |
Danuta Majewska | Członek komisji |
Barbara Małgorzata Makuch | Członek komisji |
Krystyna Halina Matusz | Członek komisji |
Marcin Milewicz | Członek komisji |
Magdalena Sandecka | Członek komisji |
Marian Szóstkiewicz | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
50 | Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Mieszka I 20 , Dąbrowa Górnicza, Ujejsce 42-520 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Broniewskiego, Dobrawa, Dymniki, Europejska, Gruszeckiego, Handlowa, Karsowska, Kryniczna, Kwiatowa, Mieszka I, Morgowa, Ogrodników, Olimpijska, Podbagienko, Podbuczyny, Przełajowa, Ujejska, Wysoka, Wyzwolenia, 40 lecia. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 50 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Zdzisława Ewa Gęsikowska | Przewodniczący komisji |
Monika Anna De Lorm | Zastępca przewodniczącego komisji |
Malwina Dul | Członek komisji |
Anna Janas | Członek komisji |
Paulina Laskowska | Członek komisji |
Marlena Karolina Madej | Członek komisji |
Anna Zofia Miękina | Członek komisji |
Małgorzata Janina Misiek | Członek komisji |
Ewa Barbara Siudyka | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
51 | Szkoła Podstawowa Nr 35, ul. Uczniowska 24 , Dąbrowa Górnicza 42-520 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Dworska, Gródki, Modrzewiowa, Strażacka, Świętego Stanisława Kostki, Trzebiesławicka, Uczniowska, Zachodnia, Złota. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 51 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Robert Józef Gęsikowski | Przewodniczący komisji |
Anna Magdalena Kunowska-Dziarska | Zastępca przewodniczącego komisji |
Sylwia Katarzyna Białas | Członek komisji |
Dariusz Chmiel | Członek komisji |
Kamil Piotr Kaim | Członek komisji |
Grażyna Niedbał | Członek komisji |
Rafał Patryk Słowiak | Członek komisji |
Monika Szostak | Członek komisji |
Karolina Marta Tkaczyk | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
52 | Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Gospodarcza 1 , Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice 42-520 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Armii Krajowej (stare budownictwo), Dąbrowskiej, Dolomitowa, Dreszera, Gospodarcza, Górzysta, Hutnicza, Pszenna, Sikorskiego, Szosowa, Targowa, Tulipanowa, Wapienna, Zdrojowa, Związku Orła Białego. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 52 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Dawid Krystian Kmiotek | Przewodniczący komisji |
Agnieszka Dorota Czajęcka | Zastępca przewodniczącego komisji |
Monika Magdalena Białas | Członek komisji |
Aleksandra Cytarzyńska | Członek komisji |
Grażyna Lucyna Kubiczek | Członek komisji |
Mariola Nawratel | Członek komisji |
Magdalena Monika Staroń | Członek komisji |
Barbara Agnieszka Wójcik | Członek komisji |
Mariusz Grzegorz Wyjadłowski | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
53 | Dom Kultury, ul. Chemiczna 2 , Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice 42-520 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Tak | Tak | Ulice: Armii Krajowej, Chemiczna, Dworcowa, Korczyńskiego, Mizerkiewicza, Rapackiego, Skłodowskiej, Willowa. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 53 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Andrzej Szmurło | Przewodniczący komisji |
Lucja Józefa Mrożek | Zastępca przewodniczącego komisji |
Aleksandra Barbara Cichowlas | Członek komisji |
Lidia Anna Franus | Członek komisji |
Joanna Monika Iwanowicz | Członek komisji |
Małgorzata Joanna Jaklewicz | Członek komisji |
Marek Jan Kłodawski | Członek komisji |
Marta Magdalena Kudła | Członek komisji |
Adrian Lepa | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
54 | Dom Kultury, ul. Chemiczna 2 , Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice 42-520 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Tak | Nie | Ulica: Osiedle Robotnicze. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 54 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Marek Linczowski | Przewodniczący komisji |
Krystyna Falfus | Zastępca przewodniczącego komisji |
Anna Maria Bałdys | Członek komisji |
Anna Bartoszewska | Członek komisji |
Adrian Zbigniew Cader | Członek komisji |
Małgorzata Edwarda Kaczmarzyk | Członek komisji |
Paweł Piotr Kowalski | Członek komisji |
Iwona Anna Taraska | Członek komisji |
Anna Ziętek | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
55 | Gimnazjum nr 9, Aleja Zwycięstwa 44 , Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice 42-520 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Aleja Zwycięstwa, Baśniowa, Hallerczyków nr:1, 2, 3, 4, 5 - 21, 23, 24, 26, 27, 29 - 33, 35 - 42, 42a, 44, 45, 46, 47, 48 - 59, 60 - 64, 65a, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81a, 83, Fiołkowa, Fredry, Gruntowa, Jaskółcza, Kalinowa, Kasztanowa, Konstytucji, Kostury, Kusocińskiego, Langego, Leszczynowa, Lipowa, Łąkowa, Makowa, Młynarska, Nadrzeczna, Nałkowskiej, Orzechowa, Oświecenia, Piastowska, Projektowana, Tetmajera, Rolnicza, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sokolska, Spacerowa, Stawowa, Traktowa, Wypoczynkowa, Zabłockiego, Zacisze, Zagłębiowska. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 55 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Marcin Ambur | Przewodniczący komisji |
Agnieszka Lucyna Jaklewicz-Salamon | Zastępca przewodniczącego komisji |
Beata Bochenek | Członek komisji |
Maria Teresa Fifielska | Członek komisji |
Małgorzata Kujawa | Członek komisji |
Magda Marta Kuzior | Członek komisji |
Kamila Anna Morawska | Członek komisji |
Monika Anna Nanuś | Członek komisji |
Agnieszka Pławecka-Polak | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
56 | Szkoła Podstawowa Nr 31, Aleja Zwycięstwa , Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice 42-520 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulica: Aleja Zwycięstwa nr: 79, 81, 83, 85. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 56 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Marian Krupa | Przewodniczący komisji |
Małgorzata Barbara Habela | Zastępca przewodniczącego komisji |
Iga Anna Białas | Członek komisji |
Mariusz Józef Janowski | Członek komisji |
Halina Kaczmarzyk | Członek komisji |
Karolina Anna Konwińska | Członek komisji |
Aleksandra Elżbieta Latos | Członek komisji |
Katarzyna Danuta Lipa | Członek komisji |
Agnieszka Maria Wąchała | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
57 | Szkoła Podstawowa Nr 31, Aleja Zwycięstwa , Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice 42-520 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulica: Aleja Zwycięstwa nr 87, 89, 91, 93, 95. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 57 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Bożena Urszula Kachniarz | Przewodniczący komisji |
Ewa Izabela Kłodawska | Zastępca przewodniczącego komisji |
Monika Zuzanna Karczmarek | Członek komisji |
Sebastian Marek Kępa | Członek komisji |
Paweł Piotr Lelas | Członek komisji |
Piotr Pakuła | Członek komisji |
Zofia Pawlik | Członek komisji |
Edyta Weronika Piszczek | Członek komisji |
Stanisław Łukasz Wójcik | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
58 | Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Idzikowskiego 139 , Dąbrowa Górnicza, Tucznawa 42-520 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Dąbrowa Górnicza - SIKORKA Ulice: Czajkowa, Grabowa, Hallerczyków nr: 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76a, 78, 80, 80a, 80b, 82, 84 - 94, 94a, 95, 97 - 105, 105a, 105b, 105c, 105f, 107, 107a, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 123a, 125, 125a, 127, 129, 129a, 131, 133, 135, 135a, 135b, 137, 139, 139a, 139b, 141, 141b, 143, 143a, 145, 147, 149, 151, 151a, 153, 153a, 155, 157, 159, 159a, 159b, 159c, 159e, 161, 163, 165, 167, 169, 169a, 169b, 171, 171a, 173, 175, 179, 187, Gilowa, Pomłynie, Ptasia, Relaksowa, Skowronkowa, Słowikowa, Sowia, Szpakowa, Wilgowa, Dąbrowa Górnicza - BUGAJ Ulice: Batalionów Chłopskich, Borowinowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Wrzosowa, Żurawinowa, Dąbrowa Górnicza - TUCZNAWA Ulice: Idzikowskiego, Królewska, Łazowska, Przymiarki, Siewna, Księdza Stanisława. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 58 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Renata Zofia Armatys | Przewodniczący komisji |
Agnieszka Magdalena Buczak | Zastępca przewodniczącego komisji |
Aneta Iwona Białas | Członek komisji |
Anna Dziechciarz | Członek komisji |
Jakub Michał Kalarus | Członek komisji |
Manuela Laskowska | Członek komisji |
Patrycja Anna Małek | Członek komisji |
Marcelina Elżbieta Piszczek | Członek komisji |
Sylwia Jadwiga Woźniczka | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
59 | Świetlica Klub, ul. Przelotowa 185A , Dąbrowa Górnicza, Łęka 42-523 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Ciernie, Dąbrowszczaków, Poboczna, Przelotowa, Szatanówka, Szkotnica. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 59 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Rafał Jarosław Pawluś | Przewodniczący komisji |
Grażyna Banasik | Zastępca przewodniczącego komisji |
Aleksandra Agnieszka Armatys | Członek komisji |
Agata Dziekońska | Członek komisji |
Radosław Mirosław Gorlewicz | Członek komisji |
Sebastian Mucha | Członek komisji |
Sylwia Klaudia Skreczko | Członek komisji |
Maciej Tarapacz | Członek komisji |
Krystyna Urgacz | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
60 | Szkoła Podstawowa Nr 28, ul. Górna 1 , Dąbrowa Górnicza, Okradzionów 42-524 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Białej Przemszy, Górna, Kużniczka Nowa, Rudy, Turystyczna, Wypaleniska, Ziołowa. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 60 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Aldona Stefania Tomzik | Przewodniczący komisji |
Jerzy Waldemar Łaskawiec | Zastępca przewodniczącego komisji |
Jarosław Marek Bęc | Członek komisji |
Anna Lasik | Członek komisji |
Krzysztof Artur Muras | Członek komisji |
Anna Magdalena Smagała | Członek komisji |
Aneta Szewczyk | Członek komisji |
Urszula Julianna Śliwińska-Kopczyk | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
61 | Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Żołnierska 188 , Dąbrowa Górnicza, Błędów 42-525 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Dąbrówka, Górki, Jesionowa, Kużnica Błędowska, Łazy Błędowskie, Niegowonicka, Pustynna, Sołtysówka, Strumień, Sztorcowa, Zagórcze, Zagórze, Żołnierska. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 61 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Konrad Jan Gęsikowski | Przewodniczący komisji |
Mateusz Paweł Cieślicki | Zastępca przewodniczącego komisji |
Joanna Krystyna Chmielarska | Członek komisji |
Katarzyna Monika Imielska | Członek komisji |
Agnieszka Monika Macha | Członek komisji |
Jolanta Oczadły | Członek komisji |
Anna Irena Pawluś | Członek komisji |
Piotr Tylec | Członek komisji |
Krystian Piotr Wojtasik | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
62 | Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Sportowa 16 , Dąbrowa Górnicza, Strzemieszyce Wielkie 42-530 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Aleja Za Remizą, Astrów, Boczna, Bursztynowa, Chabrowa, Grabocińska, Gruszczyńskiego, Kombatantów, Kozłowskiego, Łuszczaka, Mostowa, Polna, Przełajka, Roztoki, Rzeczna, Sezamkowa, Sosnowiecka, Sportowa, Szałasowizna, Środkowa, Towarowa, Wakacyjna, Żurawia. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 62 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Bartosz Jarosław Straszak | Przewodniczący komisji |
Arkadiusz Zawadzki | Zastępca przewodniczącego komisji |
Karolina Anna Karwa | Członek komisji |
Jacek Klimek | Członek komisji |
Piotr Przemysław Litewka | Członek komisji |
Teresa Miśko | Członek komisji |
Tomasz Nabiałek | Członek komisji |
Teresa Zdzisława Pieczykolan | Członek komisji |
Beata Oliwia Wojniak | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
63 | Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Ofiar Katynia 76 , Dąbrowa Górnicza, Strzemieszyce Wielkie 42-530 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Akacjowa, Hotelowa, Jamki, Kozubka, Majewskiego nr 29 - 373 i nr 58 - 354, Ofiar Katynia nr: 38 - 132 i nr: 39 - 105, Rybna, Stacyjna, Transportowa nr: 1 - 41 oraz nr 2 - 8, Żwirki i Wigury. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 63 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Violetta Klimek | Przewodniczący komisji |
Adam Maliszewski | Zastępca przewodniczącego komisji |
Bogdan Andrzej Banasik | Członek komisji |
Dagmara Magdalena Chudzik | Członek komisji |
Adam Piotr Jakubek | Członek komisji |
Aneta Ewa Kania | Członek komisji |
Łukasz Stanisław Padoł | Członek komisji |
Anna Bogusława Sarga | Członek komisji |
Agnieszka Teresa Szupłak | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
64 | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, ul. Obrońców Pokoju 7 , Dąbrowa Górnicza, Strzemieszyce Wielkie 42-530 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Hetmańska, Łazienna, Majewskiego nr: 2 - 56 oraz nr: 1 - 27, Modrzejowska, Narutowicza, Obrońców Pokoju, Ofiar Katynia nr 1 - 37 oraz nr: 2 - 36, Orkana, Sosnowa, Studzienna, Szarych Szeregów, Transportowa nr: 43 - 65, Tylna, Warszawska, Zielna, Źródlana. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 64 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Grzegorz Walotek | Przewodniczący komisji |
Maria Kwiecień | Zastępca przewodniczącego komisji |
Jerzy Jan Bilewicz | Członek komisji |
Dorota Anna Drubkowska | Członek komisji |
Małgorzata Zofia Fijałkowska | Członek komisji |
Daniel Błażej Porc | Członek komisji |
Małgorzata Rejowska | Członek komisji |
Monika Olga Smagała | Członek komisji |
Aleksander Mateusz Stępień | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
65 | Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Strzemieszycka 390 , Dąbrowa Górnicza, Strzemieszyce Wielkie 42-530 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Białostockiego, Cmentarna, Fabryczna, Kamienna, Krucza, Myśliwska, Orla, Puszkina, Rodzinna, Rudna, Skośna, Strzemieszycka. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 65 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Szymon Roman Szostak | Przewodniczący komisji |
Maciej Szaniawski | Zastępca przewodniczącego komisji |
Przemysław Czesław Krzemiński | Członek komisji |
Anna Markowska | Członek komisji |
Marzena Macieja Mrozińska | Członek komisji |
Jolanta Stanisława Smagała | Członek komisji |
Marta Mirosława Spychała | Członek komisji |
Edyta Kinga Szecówka | Członek komisji |
Urszula Leokadia Walotek | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
66 | Świetlica Środowiskowa, ul. Główna 61 , Dąbrowa Górnicza, Strzemieszyce Małe 42-530 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Anna, Cisowa, Główna, Grzybowa, Jodłowa, Kawa, Kazdębie, Lipówka, Składowa, Świerczyna, Zakawie. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 66 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Mateusz Marcin Marczykiewicz | Przewodniczący komisji |
Krystyna Pastuszka | Zastępca przewodniczącego komisji |
Justyna Cębrzyńska | Członek komisji |
Grażyna Grabicka | Członek komisji |
Sylwia Korytkowska | Członek komisji |
Zbigniew Tadeusz Koziak | Członek komisji |
Janusz Mieczysław Pecold | Członek komisji |
Magdalena Anna Ślęzak | Członek komisji |
Katarzyna Małgorzata Toborek | Członek komisji |
Miasto n p.p. Dąbrowa Górnicza - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
67 | Szkoła Podstawowa Nr 26, ul. Gołonoska 23 , Dąbrowa Górnicza, Łosień 42-523 Dąbrowa Górnicza | Powszechny | Nie | Nie | Ulice: Gołonoska, Łaskowa, Orna, Pocztowa, Przedziałowa, Zagrabie, Ząbkowicka. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 67 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Natalia Katarzyna Klich | Przewodniczący komisji |
Dobrosława Anna Tomzik | Zastępca przewodniczącego komisji |
Danuta Joanna Gogola | Członek komisji |
Józef Marzec | Członek komisji |
Paulina Anna Mistela | Członek komisji |
Barbara Siudyka | Członek komisji |
Weronika Anna Skrzekowska | Członek komisji |
Iwona Sojka | Członek komisji |
Joanna Izabella Wyjadłowska | Członek komisji |