Gmina Mońki | |
Teryt: | 200806 |
Typ gminy: | obszar miejsko-wiejski |
Statystyka | |
Liczba mieszkańców: | 15603 |
Statystyka w wyborach | |
Liczba wyborców: | 12665 |
Liczba obwodów: | 11 |
Gmina Mońki | |
Teryt: | 200806 |
Typ gminy: | obszar miejsko-wiejski |
Statystyka | |
Liczba mieszkańców: | 15603 |
Statystyka w wyborach | |
Liczba wyborców: | 12665 |
Liczba obwodów: | 11 |
Gmina Mońki - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
1 | Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Tysiąclecia 17 , Mońki 19-100 Mońki | Powszechny | Nie | Nie | Część miasta Mońki - ulice: Al. Wojska Polskiego 50, 52, 54, Leśna 57, 59, Tysiąclecia 25A, 25B, Augustowska, Al. Wojska Polskiego od nr 1 do 25, Armii Krajowej, Al. Niepodległości (domy prywatne), Kościuszki, Norwida, Parkowa, Świerkowa, Tuwima, Wiśniowa, Zielona, Szpitalna, Wąska, Słoneczna, Raginisa, Broniewskiego, Sikorskiego, Głowackiego, Lipowa, Pogodna |
Obwodowa komisja wyborcza nr 1 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Maria Sobolewska | Przewodniczący komisji |
Piotr Grochowski | Zastępca przewodniczącego komisji |
Maria Grażyna Chojnowska | Członek komisji |
Anna Dąbrowska | Członek komisji |
Anna Dębowska | Członek komisji |
Kinga Gołębiewska | Członek komisji |
Paweł Linko | Członek komisji |
Agata Małgorzata Tekień | Członek komisji |
Anna Zalewska | Członek komisji |
Gmina Mońki - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
2 | Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, ul. Tysiąclecia 15 , Mońki 19-100 Mońki | Powszechny | Tak | Nie | Część miasta Mońki - ulice: Gajowa 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, Leśna 61, 63, Wojska Polskiego 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, Tysiąclecia 25E, F, Pileckiego |
Obwodowa komisja wyborcza nr 2 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Anna Tekień | Przewodniczący komisji |
Andrzej Rafało | Zastępca przewodniczącego komisji |
Beata Bogdan | Członek komisji |
Grażyna Ewa Czarniecka | Członek komisji |
Maria Krystyna Dąbrowska | Członek komisji |
Iwona Jabłońska | Członek komisji |
Kamil Kalinowski | Członek komisji |
Małgorzata Kuc | Członek komisji |
Katarzyna Pilczuk | Członek komisji |
Gmina Mońki - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
3 | Urząd Miejski w Mońkach, ul. Juliusza Słowackiego 5a , Mońki 19-100 Mońki | Powszechny | Tak | Tak | Część miasta Mońki - ulice: Słowackiego, Al. Niepodległości bloki nr 8, 10, Tysiąclecia bloki nr 12A, 13, 14, 16, Wyzwolenia blok nr 18, część gminy Mońki - sołectwa: Koleśniki, Krzeczkowo, Potoczyzna, Świerzbienie, Kosiorki, Łupichy, Pyzy, Zyburty, Hornostaje Osada |
Obwodowa komisja wyborcza nr 3 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Katarzyna Rutkowska | Przewodniczący komisji |
Alicja Jaworowska | Zastępca przewodniczącego komisji |
Rafał Bujnarowski | Członek komisji |
Henryka Kuc | Członek komisji |
Marianna Rafało | Członek komisji |
Alicja Marianna Rutkowska | Członek komisji |
Błażej Skibicki | Członek komisji |
Marta Szklarzewska | Członek komisji |
Łukasz Zabielski | Członek komisji |
Gmina Mońki - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
4 | Moniecki Ośrodek Kultury, ul. Białostocka 25 , Mońki 19-100 Mońki | Powszechny | Nie | Nie | Część miasta Mońki - ulice: Al. Niepodległości bloki nr 4, 6, Tysiąclecia bloki nr 7, 9, 11, 11A, Wyzwolenia (oprócz bloku nr 18), Konopnickiej, Mickiewicza, Strażacka, Orzeszkowej, Spółdzielcza |
Obwodowa komisja wyborcza nr 4 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Mariusz Popowski | Przewodniczący komisji |
Marta Łapińska | Zastępca przewodniczącego komisji |
Arkadiusz Brzostowski | Członek komisji |
Paweł Ciborowski | Członek komisji |
Elżbieta Grądzka | Członek komisji |
Barbara Jankowska | Członek komisji |
Katarzyna Kulikowska | Członek komisji |
Magda Obuchowska | Członek komisji |
Gmina Mońki - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
5 | Gimnazjum, ul. Leśna 3 , Mońki 19-100 Mońki | Powszechny | Nie | Nie | Część miasta Mońki - ulice: Tysiąclecia bloki nr 25C, D, ul. PCK, Żurawia, Wesoła, Krzywa, Leśna (domy prywatne), Polna, Zuchów, E. Plater, Ks. Budnika, Z. Herberta, W. Reymonta, Szlachecka, Batalionów Chłopskich, Jagodowa, Al. Wojska Polskiego (od nr 26 do końca - domy prywatne) Tysiąclecia (domy prywatne), Puchalskiego. Część gminy Mońki - sołectwa: Ciesze, Przytulanka, Konopczyn, Rusaki, Dudki, Dudki Kolonia, Sikory, Waśki, Kropiwnica |
Obwodowa komisja wyborcza nr 5 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Magdalena Puchalska | Przewodniczący komisji |
Łucja Supińska | Zastępca przewodniczącego komisji |
Łukasz Grygo | Członek komisji |
Ewa Kawałko | Członek komisji |
Aneta Łapicz | Członek komisji |
Justyna Paszko | Członek komisji |
Grażyna Rybaczek | Członek komisji |
Aneta Sikorska | Członek komisji |
Sebastian Węgrowski | Członek komisji |
Gmina Mońki - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
6 | Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, ul. Szkolna 22 , Mońki 19-100 Mońki | Powszechny | Tak | Nie | Część miasta Mońki - ulice: Ełcka, Skarbowa, Kilińskiego, Kościelna, Krótka, Łąkowa, Małynicza, Nowokościelna, O.M. Kolbego, Rataja, Szkolna, Św. Kazimierza, Wiejska, Witosa, Wyszyńskiego, Magazynowa, Dworcowa, Białostocka, Kwiatowa, Ogrodowa. Część gminy Mońki - sołectwa: Hornostaje, Jaski, Ołdaki, Żodzie, Zblutowo, Oliszki, Kołodzież, Znoski, Moniuszeczki |
Obwodowa komisja wyborcza nr 6 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Aneta Biedrzycka | Przewodniczący komisji |
Maria Sobolewska | Zastępca przewodniczącego komisji |
Beata Ciborowska | Członek komisji |
Dawid Draheim | Członek komisji |
Teresa Gudel-Jakuć | Członek komisji |
Mariola Krzywosz | Członek komisji |
Monika Olszewska | Członek komisji |
Paweł Popławski | Członek komisji |
Piotr Wiśniewski | Członek komisji |
Gmina Mońki - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
7 | Zespół Szkół w Mońkach, ul. Planetarna 13 , Mońki 19-100 Mońki | Powszechny | Nie | Nie | Część miasta Mońki - ulice: Astronomiczna, Kochanowskiego, Kołłątaja, Kopernika, Kosmiczna, Lotnicza, Modrzewskiego, Planetarna, Prusa, Reja, Sienkiewicza, Staszica, Zdobywców Kosmosu, Zdrojowa, Dolna, Kolejowa, Konarskiego, Miłosza, Twardowskiego, Wyspiańskiego. |
Obwodowa komisja wyborcza nr 7 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Barbara Wojciechowska | Przewodniczący komisji |
Wojciech Smółko | Zastępca przewodniczącego komisji |
Zuzanna Czarniecka | Członek komisji |
Joanna Maria Gruczek | Członek komisji |
Anna Łobacz | Członek komisji |
Weronika Joanna Paniczko | Członek komisji |
Patrycja Sobolewska | Członek komisji |
Irena Wiśniewska | Członek komisji |
Gmina Mońki - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
8 | Szkoła Podstawowa w Boguszewie, Boguszewo 67 , 19-100 Mońki | Powszechny | Nie | Nie | Część gminy Mońki - sołectwa: Boguszewo, Czekołdy, Lewonie, Zalesie, Dziękonie, Magnusze, Kuczyn |
Obwodowa komisja wyborcza nr 8 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Elżbieta Świerzbińska | Przewodniczący komisji |
Bogdan Tuszyński | Zastępca przewodniczącego komisji |
Antoni Grygo | Członek komisji |
Bartłomiej Krzysztof Jarosz | Członek komisji |
Tadeusz Mitrosz | Członek komisji |
Krzysztof Mozolewski | Członek komisji |
Kamil Wiśniewski | Członek komisji |
Paulina Zalewska | Członek komisji |
Gmina Mońki - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
9 | Szkoła Podstawowa w Kuleszach, Kulesze 144 , 19-100 Mońki | Powszechny | Nie | Nie | Część gminy Mońki - sołectwa: Dzieżki, Wojszki, Kiślak, Kulesze, Masie, Mejły, Rybaki, Sobieski |
Obwodowa komisja wyborcza nr 9 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Marianna Jabłońska | Przewodniczący komisji |
Rafał Gawędzki | Zastępca przewodniczącego komisji |
Radosław Łukasz Chojnowski | Członek komisji |
Emilia Gołębiewska | Członek komisji |
Joanna Maria Grochowska | Członek komisji |
Izabela Zofia Kondratiuk | Członek komisji |
Adriana Sobolewska | Członek komisji |
Marta Sojko | Członek komisji |
Małgorzata Witkowska | Członek komisji |
Gmina Mońki - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
10 | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach, Al. Niepodległości 9 , Mońki 19-100 Mońki | Szpital | Tak | Nie | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach - obwód zamknięty |
Obwodowa komisja wyborcza nr 10 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Stanisława Rafało | Przewodniczący komisji |
Helena Popowska | Zastępca przewodniczącego komisji |
Ewa Kasabuła | Członek komisji |
Emilia Niedziołko | Członek komisji |
Sławomir Skibicki | Członek komisji |
Mateusz Studniarek | Członek komisji |
Renata Szydłowska | Członek komisji |
Gmina Mońki - Obwody głosowania [Listy kandydatów na posłów] [Kandydaci na senatorów] | ||||||
Numer | Adres | Typ obwodu | Granice obwodu | Link do mapy Google | ||
11 | Dom Pomocy Społecznej w Mońkach, Polskiego Czerwonego Krzyża 15 , Mońki 19-100 Mońki | Zakład pomocy społecznej | Tak | Nie | Dom Pomocy Społecznej w Mońkach - obwód zamknięty |
Obwodowa komisja wyborcza nr 11 - skład komisji | |
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Marcin Jabłoński | Przewodniczący komisji |
Danuta Buzun Ryndzionek | Zastępca przewodniczącego komisji |
Franciszek Józef Jabłoński | Członek komisji |
Maria Krasowska | Członek komisji |
Dorota Pisanko | Członek komisji |
Agnieszka Szaciłowska-Popowska | Członek komisji |
Marcin Wrutniak | Członek komisji |