Wybory do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej | |
m. Słupca, Obwód nr 5 , Okręg wyborczy nr 37 | |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: | Zespół Szkół Zawodowych, ul. Kopernika 11A , Słupca 62-400 Słupca |
Liczba wyborców | 1 529 |
Liczba kart wydanych i wysłanych pakietów | 798 |
w tym: liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika | 0 |
Liczba kart wyjętych z urny | 798 |
Liczba kart nieważnych | 0 |
Liczba kart ważnych | 798 |
Liczba głosów nieważnych | 34 |
Liczba głosów ważnych | 764 |
Data wpływu protokołu do wizualizacji | 10-10-2011 04:27 |
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | ||||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | ||
1 | Czarnecki Witold Wojciech | 25 | 3,27% | 16,45% | ||
2 | Hofman Adam Andrzej | 57 | 7,46% | 37,50% | ||
3 | Dolata Zbigniew | 21 | 2,75% | 13,82% | ||
4 | Budner Alfred Józef | 6 | 0,79% | 3,95% | ||
5 | Itman Zofia Mariola | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
6 | Bartosik Ryszard | 1 | 0,13% | 0,66% | ||
7 | Ostrowski Krzysztof Jan | 2 | 0,26% | 1,32% | ||
8 | Dąbrowska Teresa Jadwiga | 1 | 0,13% | 0,66% | ||
9 | Cichońska Alicja Maria | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
10 | Matelski Michał | 5 | 0,65% | 3,29% | ||
11 | Miernik Waldemar | 19 | 2,49% | 12,50% | ||
12 | Stępiński Jan | 2 | 0,26% | 1,32% | ||
13 | Kasierska Mariola Teresa | 1 | 0,13% | 0,66% | ||
14 | Pszczółkowska Joanna | 1 | 0,13% | 0,66% | ||
15 | Kubiak Marek | 5 | 0,65% | 3,29% | ||
16 | Marciniak Waldemar | 2 | 0,26% | 1,32% | ||
17 | Pieczykolan Alicja | 1 | 0,13% | 0,66% | ||
18 | Zając Maria Sławomira | 3 | 0,39% | 1,97% | ||
Ogółem | 152 | 19,90% |
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza | ||||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | ||
1 | Mirecka-Katulska Agnieszka | 6 | 0,79% | 46,15% | ||
2 | Dębicki Tadeusz | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
3 | Banaszak Marian | 5 | 0,65% | 38,46% | ||
4 | Obarska Zofia Anna | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
5 | Wypych Wacław Mateusz | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
6 | Pawlak Edward Mirosław | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
7 | Mijas Bożena Aldona | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
8 | Górski Jerzy | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
9 | Pawela Katarzyna Ewa | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
10 | Łukasiewicz Dariusz | 2 | 0,26% | 15,38% | ||
11 | Hyża Izabela Zofia | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
12 | Bielawski Wiesław Tadeusz | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
13 | Dutkiewicz Małgorzata Barbara | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
14 | Pikuła Ryszard | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
15 | Krych Karolina Janina | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
16 | Kroszczyńska Wioleta Teresa | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
17 | Chojnacka Małgorzata Agnieszka | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
18 | Kłopotowski Stanisław Franciszek | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
Ogółem | 13 | 1,70% |
Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej | ||||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | ||
1 | Naczas Łukasz Piotr | 9 | 1,18% | 10,34% | ||
2 | Streker-Dembińska Elżbieta | 23 | 3,01% | 26,44% | ||
3 | Tomaszewski Tadeusz | 14 | 1,83% | 16,09% | ||
4 | Marczewski Marian Mirosław | 2 | 0,26% | 2,30% | ||
5 | Taciak Maria | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
6 | Kujawa Karol | 26 | 3,40% | 29,89% | ||
7 | Mieloch Piotr Marek | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
8 | Siczyński Eugeniusz Ludwik | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
9 | Kozłowska Mariola Barbara | 1 | 0,13% | 1,15% | ||
10 | Kruczkowska Agnieszka Marta | 3 | 0,39% | 3,45% | ||
11 | Daszkiewicz Anna | 5 | 0,65% | 5,75% | ||
12 | Barc Zbigniew | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
13 | Iwińska Izabela Elżbieta | 2 | 0,26% | 2,30% | ||
14 | Slanina Jacek Mariusz | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
15 | Surowiec Czesław | 1 | 0,13% | 1,15% | ||
16 | Bekas Arleta Maria | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
17 | Grzelak Łukasz Sławomir | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
18 | Borycki Roman | 1 | 0,13% | 1,15% | ||
Ogółem | 87 | 11,39% |
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Ruch Palikota | ||||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | ||
1 | Kwiatkowski Jacek | 46 | 6,02% | 47,42% | ||
2 | Bąk Henryk Józef | 4 | 0,52% | 4,12% | ||
3 | Gralczyk Helena Wanda | 4 | 0,52% | 4,12% | ||
4 | Bartel Zuzanna Olga | 4 | 0,52% | 4,12% | ||
5 | Wolnicki Waldemar Jacek | 7 | 0,92% | 7,22% | ||
6 | Szymczak Wiesław Eugeniusz | 3 | 0,39% | 3,09% | ||
7 | Kowalski Edward | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
8 | Cajdler Nina | 3 | 0,39% | 3,09% | ||
9 | Cieślak Łukasz Michał | 1 | 0,13% | 1,03% | ||
10 | Frankiewicz Włodzimierz Piotr | 1 | 0,13% | 1,03% | ||
11 | Susicka Monika | 6 | 0,79% | 6,19% | ||
12 | Tomczyk Magdalena Bogna | 2 | 0,26% | 2,06% | ||
13 | Kaźmierczak Magdalena Agnieszka | 4 | 0,52% | 4,12% | ||
14 | Michalak Jacek Jan | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
15 | Nożewska Bożena | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
16 | Palacz Marek | 3 | 0,39% | 3,09% | ||
17 | Powązka Hieronim | 9 | 1,18% | 9,28% | ||
Ogółem | 97 | 12,70% |
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | ||||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | ||
1 | Grzeszczak Eugeniusz Tomasz | 176 | 23,04% | 96,70% | ||
2 | Tomicki Marek Stanisław | 1 | 0,13% | 0,55% | ||
3 | Kaźmierczak Mirosława Katarzyna | 3 | 0,39% | 1,65% | ||
4 | Wróbel Maria | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
5 | Cieślak Czesław | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
6 | Łykowski Piotr | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
7 | Toboła Paweł Tadeusz | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
8 | Seńko Mariusz Krzysztof | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
9 | Bielik Stanisław Adam | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
10 | Maciejewska-Olejniczak Emilia Katarzyna | 1 | 0,13% | 0,55% | ||
11 | Maciejewski Stanisław | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
12 | Grychowska Danuta Elżbieta | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
13 | Dębowski Zdzisław Edward | 1 | 0,13% | 0,55% | ||
14 | Eicke Anna Wanda | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
15 | Janicki Andrzej | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
16 | Mizgalska Anna Maria | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
17 | Jackowski Jacek | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
18 | Osiwała Małgorzata | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
Ogółem | 182 | 23,82% |
Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 | ||||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | ||
1 | Koralewski Henryk | 2 | 0,26% | 66,67% | ||
2 | Cichocki Michał Robert | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
3 | Zasławski Maciej | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
4 | Kotrybała Barbara Anna | 1 | 0,13% | 33,33% | ||
5 | Knut Tomasz Maksymilian | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
6 | Wejman Gertruda Zofia | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
7 | Margalus Nina Teresa | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
8 | Nowak Róża Antonina | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
9 | Jagiełło-Chudy Karina Bożena | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
10 | Patrzykąt Lidia | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
11 | Lipińska Jolanta Anna | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
12 | Wolant Waldemar | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
13 | Robak Franciszek Stanisław | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
14 | Tkacz Emilia Katarzyna | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
15 | Sarnowski Krzysztof | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
16 | Miarecka Patrycja Wiesława | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
17 | Lubowicki Kazimierz | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
Ogółem | 3 | 0,39% |
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | ||||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | ||
1 | Nowak Tomasz Piotr | 86 | 11,26% | 38,22% | ||
2 | Tomaszak-Zesiuk Irena Barbara | 27 | 3,53% | 12,00% | ||
3 | Arndt Paweł Antoni | 7 | 0,92% | 3,11% | ||
4 | Poślednia Krystyna | 10 | 1,31% | 4,44% | ||
5 | Wachowiak Szymon | 16 | 2,09% | 7,11% | ||
6 | Miszczak Jadwiga | 2 | 0,26% | 0,89% | ||
7 | Świdurska Maria Mirosława | 4 | 0,52% | 1,78% | ||
8 | Lorek Sławomir Józef | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
9 | Wojciechowski Mateusz Sławomir | 16 | 2,09% | 7,11% | ||
10 | Żok Krystyna Teresa | 3 | 0,39% | 1,33% | ||
11 | Jankowiak Waldemar | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
12 | Popek Rafał | 3 | 0,39% | 1,33% | ||
13 | Pilarski Ryszard | 28 | 3,66% | 12,44% | ||
14 | Raźna Elżbieta Maria | 5 | 0,65% | 2,22% | ||
15 | Tylman Jakub | 2 | 0,26% | 0,89% | ||
16 | Mazurkiewicz Krzysztof Marceli | 1 | 0,13% | 0,44% | ||
17 | Jasińska Mariola | 8 | 1,05% | 3,56% | ||
18 | Wieliński Bartosz Mateusz | 7 | 0,92% | 3,11% | ||
Ogółem | 225 | 29,45% |
Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke | ||||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | ||
1 | Bakun Andrzej | 1 | 0,13% | 25,00% | ||
2 | Dopierała Paweł | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
3 | Jung Tomasz | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
4 | Pułról Tomasz Paweł | 1 | 0,13% | 25,00% | ||
5 | Banaś Robert Krzysztof | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
6 | Woziński Roman Józef | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
7 | Szkudlarek Daniel | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
8 | Kujawińska Ewa | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
9 | Citak Jolanta Stefania | 1 | 0,13% | 25,00% | ||
10 | Banaś Izabela | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
11 | Nowak Jolanta | 1 | 0,13% | 25,00% | ||
Ogółem | 4 | 0,52% |
Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawica | ||||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | ||
1 | Romaszkiewicz Helena | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
2 | Szuflak Błażej | 1 | 0,13% | 100,00% | ||
3 | Grudziński Edward | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
4 | Janaszak Marian | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
5 | Dębiec Jan Stanisław | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
6 | Radziewicz Roman | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
7 | Maciejewska Halina | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
8 | Tłok Martyna Anna | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
9 | Wiśniewski Edward | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
10 | Koncki Mariusz Janusz | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
11 | Antkowiak Marta | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
12 | Merkis Ewelina Anna | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
13 | Dąbrowska-Rogacka Bogusława Teresa | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
14 | Liczbińska Agnieszka Maria | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
15 | Włodarczyk Przemysław | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
16 | Majewska Żaneta Anna | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
17 | Matuszkiewicz Ewa Danuta | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
Ogółem | 1 | 0,13% |