Wybory do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej | |
m. Piła, Obwód nr 27 , Okręg wyborczy nr 38 | |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: | Cech Rzemiosł Różnych, ul.Bydgoska 35 , Piła 64-920 Piła |
Liczba wyborców | 1 904 |
Liczba kart wydanych i wysłanych pakietów | 1 002 |
w tym: liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika | 0 |
Liczba kart wyjętych z urny | 1 001 |
Liczba kart nieważnych | 0 |
Liczba kart ważnych | 1 001 |
Liczba głosów nieważnych | 31 |
Liczba głosów ważnych | 970 |
Data wpływu protokołu do wizualizacji | 10-10-2011 04:27 |
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | ||||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | ||
1 | Szałamacha Paweł Włodzimierz | 38 | 3,92% | 20,32% | ||
2 | Kraczkowski Maks | 98 | 10,10% | 52,41% | ||
3 | Czarnecki Krzysztof Władysław | 3 | 0,31% | 1,60% | ||
4 | Podmokły Jerzy | 13 | 1,34% | 6,95% | ||
5 | Sobota Halina Teresa | 1 | 0,10% | 0,53% | ||
6 | Usidus Paweł | 12 | 1,24% | 6,42% | ||
7 | Chmielewska Agnieszka Ewa | 7 | 0,72% | 3,74% | ||
8 | Żółć Witold | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
9 | Mateja Natalia Weronika | 3 | 0,31% | 1,60% | ||
10 | Tadej Stanisław Piotr | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
11 | Jaśkowiak Dorota Justyna | 2 | 0,21% | 1,07% | ||
12 | Borsukiewicz Piotr | 1 | 0,10% | 0,53% | ||
13 | Kołos Józef | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
14 | Hermann Jadwiga Teresa | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
15 | Krzywoszyńska-Urban Dorota Maria | 1 | 0,10% | 0,53% | ||
16 | Królik Michał Andrzej | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
17 | Bosak Zdzisława Maria | 7 | 0,72% | 3,74% | ||
18 | Klimko Jan | 1 | 0,10% | 0,53% | ||
Ogółem | 187 | 19,28% |
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza | ||||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | ||
1 | Piechowiak Grzegorz | 20 | 2,06% | 68,97% | ||
2 | Dąbrowska Lucyna | 3 | 0,31% | 10,34% | ||
3 | Porucznik Anna | 1 | 0,10% | 3,45% | ||
4 | Filoda Beata Agnieszka | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
5 | Bembnista Bogdan Franciszek | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
6 | Przysiecka Maria | 1 | 0,10% | 3,45% | ||
7 | Adler Rafał | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
8 | Żuromski Antoni Bronisław | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
9 | Celkowska Danuta | 1 | 0,10% | 3,45% | ||
10 | Kaczorowska Małgorzata | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
11 | Pawłowski Mateusz Hubert | 1 | 0,10% | 3,45% | ||
12 | Brudło Elżbieta Katarzyna | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
13 | Leszczewicz Adam | 1 | 0,10% | 3,45% | ||
14 | Żyśko Szymon Marian | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
15 | Podlecki Jacek | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
16 | Janowska Krystyna | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
17 | Cholewińska Natalia Anna | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
18 | Wielgosz Dominik | 1 | 0,10% | 3,45% | ||
Ogółem | 29 | 2,99% |
Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej | ||||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | ||
1 | Ajchler Romuald Kazimierz | 24 | 2,47% | 16,33% | ||
2 | Stec Stanisław | 26 | 2,68% | 17,69% | ||
3 | Partyka Leszek Wojciech | 37 | 3,81% | 25,17% | ||
4 | Jaskólski Mirosław Stanisław | 4 | 0,41% | 2,72% | ||
5 | Gularek Aleksandra | 3 | 0,31% | 2,04% | ||
6 | Nowaczyk Wojciech Grzegorz | 1 | 0,10% | 0,68% | ||
7 | Matczyńska-Nowak Hanna Maria | 3 | 0,31% | 2,04% | ||
8 | Grott Wiesław Tadeusz | 1 | 0,10% | 0,68% | ||
9 | Łęgosz Ewa | 1 | 0,10% | 0,68% | ||
10 | Jopek Józef | 38 | 3,92% | 25,85% | ||
11 | Stoll Dariusz Kazimierz | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
12 | Podgórna-Klocek Małgorzata | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
13 | Musiał Janina | 3 | 0,31% | 2,04% | ||
14 | Kowalska Teresa Janina | 2 | 0,21% | 1,36% | ||
15 | Perz-Kałużny Karolina | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
16 | Grabis Elżbieta | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
17 | Lipińska Grażyna Leokadia | 3 | 0,31% | 2,04% | ||
18 | Cukier Adam Roman | 1 | 0,10% | 0,68% | ||
Ogółem | 147 | 15,15% |
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Ruch Palikota | ||||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | ||
1 | Najder Jacek | 64 | 6,60% | 43,84% | ||
2 | Dąbrowski Krzysztof Józef | 13 | 1,34% | 8,90% | ||
3 | Gall Marcin | 6 | 0,62% | 4,11% | ||
4 | Kalinowska Ewa Helena | 19 | 1,96% | 13,01% | ||
5 | Węgrzyn Maria | 4 | 0,41% | 2,74% | ||
6 | Hibner Włodzimierz Andrzej | 2 | 0,21% | 1,37% | ||
7 | Piętka Łukasz Jakub | 4 | 0,41% | 2,74% | ||
8 | Wilk Adam Ignacy | 5 | 0,52% | 3,42% | ||
9 | Szulc Paweł | 7 | 0,72% | 4,79% | ||
10 | Willa Beata Zdzisława | 2 | 0,21% | 1,37% | ||
11 | Radomska Marzena Zofia | 1 | 0,10% | 0,68% | ||
12 | Nowicki Marcin Robert | 4 | 0,41% | 2,74% | ||
13 | Kuźniarek Katarzyna Iwona | 3 | 0,31% | 2,05% | ||
14 | Szczepański Marcin Paweł | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
15 | Przybylska-Sawicka Sylwia Małgorzata | 8 | 0,82% | 5,48% | ||
16 | Bratuś-Kaniuka Sebastian Maciej | 4 | 0,41% | 2,74% | ||
Ogółem | 146 | 15,05% |
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | ||||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | ||
1 | Kalemba Stanisław | 14 | 1,44% | 38,89% | ||
2 | Lewandowski Józef | 3 | 0,31% | 8,33% | ||
3 | Szalczyk Zofia Barbara | 4 | 0,41% | 11,11% | ||
4 | Harbuzińska-Turek Jadwiga Teresa | 2 | 0,21% | 5,56% | ||
5 | Wita Andrzej | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
6 | Rydzewska Anna Stanisława | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
7 | Kwaśniewicz Józef Kazimierz | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
8 | Białoskórski Janusz Antoni | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
9 | Nowicka Anna | 2 | 0,21% | 5,56% | ||
10 | Kranc Tomasz Bronisław | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
11 | Łochowicz Leszek Roman | 2 | 0,21% | 5,56% | ||
12 | Michalska Anna | 3 | 0,31% | 8,33% | ||
13 | Kliber Elżbieta | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
14 | Graczyk Jan Stefan | 1 | 0,10% | 2,78% | ||
15 | Gaweł Anna | 2 | 0,21% | 5,56% | ||
16 | Kostera-Kaniecka Maria | 2 | 0,21% | 5,56% | ||
17 | Drzymała Mateusz | 1 | 0,10% | 2,78% | ||
18 | Pankowski Tadeusz | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
Ogółem | 36 | 3,71% |
Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 | ||||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | ||
1 | Nowak Zbigniew | 3 | 0,31% | 42,86% | ||
2 | Juszkiewicz Józef Witold | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
3 | Marciniak Żaneta Karolina | 1 | 0,10% | 14,29% | ||
4 | Andrzejewski Piotr | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
5 | Dudziak Zofia Teresa | 1 | 0,10% | 14,29% | ||
6 | Gugała Waldemar Sławomir | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
7 | Statucki Henryk | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
8 | Jankowiak Marika | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
9 | Ciszewska Kazimiera Maria | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
10 | Lisewska Wanda Małgorzata | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
11 | Kozak Witold Józef | 2 | 0,21% | 28,57% | ||
12 | Hoffmann Tadeusz Marian | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
13 | Grupa Paweł | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
Ogółem | 7 | 0,72% |
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | ||||||
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów | % głosów ważnych | % głosów na listę | ||
1 | Szejnfeld Adam Stanisław | 253 | 26,08% | 60,53% | ||
2 | Rutnicki Jakub Adam | 5 | 0,52% | 1,20% | ||
3 | Janyska Maria Małgorzata | 67 | 6,91% | 16,03% | ||
4 | Chmielewski Stanisław Marcin | 8 | 0,82% | 1,91% | ||
5 | Wilkoszarska Krystyna | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
6 | Waśko Piotr Roman | 39 | 4,02% | 9,33% | ||
7 | Poszwa Krzysztof | 2 | 0,21% | 0,48% | ||
8 | Munyama Killion Munzele | 14 | 1,44% | 3,35% | ||
9 | Pospieszna Anna Jadwiga | 3 | 0,31% | 0,72% | ||
10 | Roszyk Agnieszka | 1 | 0,10% | 0,24% | ||
11 | Skrobisz Marta Diana | 2 | 0,21% | 0,48% | ||
12 | Mirowski Bartosz Dominik | 13 | 1,34% | 3,11% | ||
13 | Otto Romana Ewa | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
14 | Tomaszewska-Tomala Aleksandra Julianna | 2 | 0,21% | 0,48% | ||
15 | Łatka Jarosław | 1 | 0,10% | 0,24% | ||
16 | Massel Eugenia Franciszka | 0 | 0,00% | 0,00% | ||
17 | Musiałowska Beata Magdalena | 4 | 0,41% | 0,96% | ||
18 | Kowalski Jacek Sławomir | 4 | 0,41% | 0,96% | ||
Ogółem | 418 | 43,09% |